Pirni talu

Pirni talu on perekond Pirnide ja perekond Alumäede suvekoduks olnud juba pikka aega. Täpsemalt siis, kui Anne oli paari aastane. Ehk sobiks siia ka mõni kaunis pilt meie maakodust.

Pirni talu asukoht.

Pirni talu asub Läänemaal, Noarootsi vallas, Rooslepa ja Dirhami küla vahel. Tuntumatest kohtadest on seal lähedal Roosta Camping, mis viimasel ajal kuidagi eriti populaarseks on saanud. Ka Nõva kaunis ja vaba liivarand pole meist kaugel.

Pirni talust on mere umbes kilomeeter - mõnus maa, et natuke jalutada saaks.

Kuidas Pirni tallu sõita?

Sõida mööda Tallinn-Haapsalu maanteed mööda 56 kilomeetrit. Kohe selle kilomeetriposti juures näiteb teeviit paremale Linnamäele. Jõudes Linnamäele sõida risttee pealt otse. Teeviit näitab Dirhami 29. Umbes 20 kilomeetri pärast läheb tee kaheks. Õige on hoida vasakule ehk Dirhami poole. Kui oled sõitnud umbes 6 km, keerab vasakule Roosta Camping. Aga õige tee viib otse. Umbes 1,5 km pärast on tee ääres suured heinamaad ja vasakut kätt küla. Tegu on Rooslepa külaga ja et kindel olla, võid uurida bussipeatuse märki. Sõida veel otse umbes 0,5 km - küla saab otsa ja vasakult ühineb külatee maanteega. Nüüd võta hoog maha - kohe on paremat kätt üksik uuemat sorti maja  - need on meie naabrid. Kohe-kohe keerab pisike metsa tee paremale ja sildike näitab "Pirni talu". Nüüd oledki kohal. Paremat kätt asuv hoonetekompleks ongi Pirni talu. Vaata ka kaarti!

Tere tulemast!